درمان با سلولهای بنیادی در کلینیک لیزر اروپا شعبه امارات

. قبل از صحبت کامل درباره درمان با سلولهای بنیادی بدن بهتر است کمی با این مورد آشنا شوید

سلول های بنیادی، فاکتورهای رشد و عناصر ترمیم کننده طبیعی در بدن هستند. سلول های بنیادی هر روز از مراکز و منابع خود در بدن آزاد می شوند و در خون چرخش می کنند و هر زمان که قسمتی از بدن آسیب ببیند، به سمت ناحیه آسیب دیده حرکت می کنند و در آن ناحیه با تبدیل شدن به بافت های آسیب دیده، بدن را ترمیم می کنند

.به همین طریق هست که زمانی که فرد سالم دچار زخم می شود، بعد از مدتی، به صورت خود به خود، زخم ترمیم می شود

اما اگر فرد بیمار باشد مانند کمبود برخی مواد غذایی، ویتامین ها، مواد معدنی و یا اگر در بدن التهاب مزمن وجود داشته باشد، سلول های بنیادی نمی توانند نقش خود را به درستی انجام داده و فرآیند ترمیمی را انجام دهند.

در این بیماران، بعد از جراحت، زخم ترمیم نمی شود یا ترمیم زخم بسیار طولانی می شود. مثلا درد ناشی از آرتروز به دلیل عدم امکان بدن برای ترمیم و غضروف سازی است. به خصوص با افزایش سن تعداد سلول های بنیادی کم شده و به دلیل ضعف بدن و کاهش متابولیسم بدن، فرآیندهای بازسازی کندتر می شود.

بنابراین بیماری پیشرفت می کند تا جایی که بدن دیگر قادر نیست آن را ترمیم کند. در حال حاضر، دارو درمانی برای برخی بیماری ها پیشنهاد می شود در حالی که اکثر اوقات درمان نیست و بعضا نقش کنترل دارد و عوارض جانبی زیادی نیز دارد.

ما در کلینیک لیزر اروپا تکنیک های غیرتهاجمی و یا کم تهاجمی را ارائه می دهیم که طبیعی بوده و هیچ عارضه ای ندارند. این درمان برای طیف وسیعی از بیماری هایی که در حال حاضر هیچ درمان دارویی ندارند نیز قابل استفاده است.

علاوه بر حوزه زیبایی در حوزه درمانی نیز قابل استفاده هستند. در حال حاضر جایگزین های مشکلات ایمن، طبیعی . بسیار موثر برای درمان درد، بیماری های مزمن، استرس، مشکلات قلبی، مشکلات تنفسی، بیماری های تخریب عصبی و حتی حفظ و معکوس نکودن روند پیری در کلینیک لیزر اروپا انجام می شود.

درمان با سلولهای بنیادی در ترکیب با پی آر پی پیشرفته (پلاسمای غنی از پلاکت)، لیزر درمانی هایپر باریک، ویتامین درمانی، اکسیژن درمانی، پپتید درمانی، سم زدایی در بدن منجر به بهبود و فعال کردن مکانیزم های بازسازی و نوسازی در بدن می شود.

کلینیک لیزر اروپا، با کادر پزشکی و تیم تخصصی مهندسی پزشکی با بهره گیری از موثرترین و ایمن ترین روش های روز دنیا در حوزه زیبایی و درمان دارای شعب مختلف آلمان، پرتقال، امارات و هندوستان است.

 درمان با سلولهای بنیادی

طب عملکردی در کلینیک لیزر اروپا

بدن انسان دارای خاصیت خود ترمیمی است. طب عملکردی ابتدا عوامل مضر برای سلامتی را بررسی می کند و سپس روی علل ریشه ای که این سلامتی را به خطر می اندازد تمرکز می کند مانند سموم، عوامل طبیعی، عوامل ژنتیکی، عادات نادرست غذایی و شخصی و سپس مکانیزم های درونی را برای خود درمانی طبیعی فعال می کند.

بسیاری از داروهای طب غربی روی کنترل علائم بیماری اثر می کنند در حالی که طب عملکردی، روی خواص خود ترمیمی و توانایی بدن برای بازسازی تمرکز دارد.

اگرچه ممکن است طول درمان زیاد باشد اما یک روش درمانی و پایه اس برای بهبود ساختار بدن محسوب می شود و مزایایی دارد که شامل بهبود سریعتر بدن، استفاده از تکنیک های کم عارضه یا بی عارضه و کم تهاجمی، سک زدایی، تقویت عملکرد سیستم ایمنی، بهبود عملکرد غدد، بهبود عملکرد قلب و مغز و ریه ها، معکوس شدن فرآیند پیری، افزایش سطح انرژی و متابولیسم بدن، بهبود وضعیت تغذیه ای بدن و تاکید بر ارگانیک بودن رژیم غذایی، بهبود ترشحات هورمونی بدن و نهایتا سوق دادن بدن به سلامتی.

کلینیک لیزر اروپا با مدیریت جناب آقای دکتر مایکل وبر، این خدمت ارزشمند را در تمام شعب خود ارائه می دهد. با ما تماس بگیرید.

اگزوزوم درمانی در کلینیک لیزر اروپا

درمان اگزوزوم (اگزوزوم تراپی) یک روش غیر سلولی کم تهاجمی است که در جوانسازی، بیماری های تخریب عصبی (دجنراتیو)، آسیب های عصبی، عضلانی، پوستی، استخوانی استفاده می شود. درمان با اگزوزوم یعنی درمانی که شامل فاکتورهای رشد، پیام رسان RNA، میکرو RNA، سیتوکین و سایر مولکول های فعال بیولوژیکی است. اگزوزوم ها وزیکول های خارج سلولی هستند که دارای اطلاعات ژنتیکی خاص برای بازسازی هستند و به طور طبیعی آزاد می شوند و به عنوان ذرات انتقال دهنده اطلاعات سلول به سلول شناخته می شوند. اگزوزوم ها نقش حیاتی در جوانسازی سلول های بدن دارند. کلینیک لیزر اروپا با مدیریت جناب آقای دکتر مایکل وبر، این خدمت ارزشمند را ارائه می دهد. جوانسازی، ریزش مو، درمان اسکار در ترکیب با لیزر، درمان مشکلات سیستم اسکلتی و عضلانی، مشکلات تاندونی، درمان انواع آرتروز و درد، درمان زخم های پیشرفته و کنترل فرآیند پیری، از کاربردهای این روش است

با ما تماس بگیرید.

درمان نچروپاتیک (درمان های پایه طبیعی)

این درمان های طبیعی شامل رژیم درمانی، ورزش و مدیریت استرس با تیم تخصصی است. این طرح ها عبارتند از:

  • خود درمانی با شناسایی و حذف موانع بهبود و تغذیه درمانی به جای دارو درمانی (زیر نظر تیم پزشکان متخصص بر اساس نوع بیماری)
  • درمان مشکلات جسمی و روانی با درمان ذهن و روح به جای کار کردن روی علائم (درمان ریشه ای و علت بیماری)
  • کنترل بیماری های مزمن بدون عوارض جانبی داروها
  • کمک به تغییر سبک زندگی و سبک تغذیه و آموزش های خود مراقبتی

لازم به ذکر است این روش درمانی در صورت لزوم با طب غربی،طب چینی، طب هندی و طب ایرانی تلفیق می شود و این هدف گذاری درمانی بر اساس تیم تخصصی پزشکی و بر اساس بیمار و نوع بیماری متفاوت است.

کلینیک لیزر اروپا با مدیریت دکتر مایکل وبر آماده ارائه این خدمت ارزشمند و طبیعی به بیماران از سراسر جهان است.

اکسیژن درمانی هایپرباریک Hyperbaric در کلینیک لیزر اروپا

اکسیژن درمانی هایپرباریک خدمتی ویژه از کلینیک لیزر اروپا است. در این روش اکسیژن درمانی در محیطی که دارای فشار محیطی بالاتر از فشار اتمسفر است انجام می شود که به آن محفظه هایپرباریک می گویند. روش درمانی اکسیژن درمانی هایپرباریک به جریان خون اجازه می دهد اکسیژن بیشتری را به بافت ها و اندام های بدن برساند و نهایتا سبب فعال شدن بسیاری از مکانیسم های بازساختی در بدن می شود.

این روش در مواردی مانند خستگی مزمن، بهبود و تقویت فعالیت های ذهنی و شناختی، مشکلات مغزی، التیام زخم، جلوگیری از سکته و درمان عوارض سکته های قلبی و مغزی، جلوگیری از پیری، درمان عوارض کووید، کمک به بهبود بیماری های مزمن و جلوگیری از آنها، درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) و تقویت قوای جنسی، درمان دردهای مزمن، درمان اختلال توجه کودکان و درمان بیش فعالی کودکان و …

این روش در ترکییب با سایر روش با سایر روش های پزشکی بازساختی که در کلینیک لیزر اروپا انجام می شود که جهت درمان، پیشگیری و جلوگیری از عود بسیاری از بیماری ها و ماندگاری بیشتر روش های درمان قابل استفاده است.

ویتامین درمانی در کلینیک لیزر اروپا

ورتامین درمانی یا IV Therapy یکی از درمان های بسیار موثر در بحث بازساختی و سلامتی است. در این روش ویتامین ها و مواد مغذی و آنتی اکسیدان های مورد نیاز فرد بع صورت وریدی و با دوزهای درمانی تزریق می شود.

تفاوت کلینیک لیزر اروپا در ویتامین درمانی با سایر کلینیک ها در این است که ویتامین درمانی برای هر فرد به صورت کاملا اختصاصی و براساس آزمایش خون داخل سلولی که فقط در کشورهای پیشرفته دنیا قابل انجام است، خواهد بود. در سایر کلینیک های جهان، پکیج ویتامین درمانی در نظر گرفته می شود و تزریق می شود اما در کلینیک لیزر اروپا، این پکیج بر اساس نیاز بدن فرد است. آزمایش اندازه گیری پارامترهای داخل سلولی در کشورهای بسیار پیشرفته مانند آلمان قابل انجام است و حتی کشورهایی مانند امارات و پرتقال نیز در حال حاضر این آزمایش را ندارند. در کلینیک لیزر اروپا امکان ارسال نمونه خون برای چنین آزمایشی وجود دارد. آزمایش های اندازه گیری ویتامین ها و سایر پارامترهای خونی در اکثر نقاط جهان به صورت خارج سلولی است که دقیق نیست. به عنوان مثال بعد از یک دوره مصرف D3، ممکن است آزمایش خون خارج سلولی افزایش این ویتامین را بیشتر از مقدار نرمال و استاندارد نشان دهد درحالی که داخل سلول که مهم است فقر و کمبود ویتامین D3 داشته باشد.

این آزمایش و خدمت استثنایی مختص شعبه های مختلف کلینیک لیزر اروپا است. همچنین این آزمایش داخل سلولی، پارامترهای سمی و اکسیدان در سلول را که می تواند منجر به بیماری های لاعلاج و مزمن التهابی در بدن شود را نشان دهد.

در کنار این روش بسیار VIP برای ویتامین درمانی در کلینیک لیزر اروپا، پکیج های ویتامین تراپی، چربی سوزی، سم زدایی، افزایش انرژی، رفع خستگی، تقویت سیستم ایمنی و ضدالتهابی و … وجود دارد که بر اساس نظر تیم پزشکی و زیر نظر جناب آقای دکتر مایکل وبر، انجام می شود.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه یکی از تخصص های جناب آقای دکتر مایکل وبر، پزشکی میتوکندری است و بیماری ها از لحاظ آسیب های میتوکندری نیز تعریف می شوند، درمان بسیاری از بیماری ها بر اساس این آزمایش ویژه و با دوز دارویی ویتامین ها قابل انجام است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شاک ویو درمانی در کلینیک لیزر اروپا

شاک ویو درمانی یک روش کاربردی و نسبتا قدیمی در درمان مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی است. این روش برای انواع آسیب های تاندونی، عضلانی، اسکلتی کاربرد دارد. امروزه از شاک ویو تراپی در بحث درمان، سلول بنیادی و درمان سرطان نیز بهره می گیرند.

هر دو نوع تکنولوژی شاک ویو که یکی به صورت متمرکز (FSWT) و دیگری به صورت شعاعی (RSWT) است که در کلینیک لیزر اروپا قابل انجام است.

شاک ویو درمانی برای بازسازی بافت، تسکین درد، بهبود عملکرد بافت های آسیب دیده، از بین بردن رسوبات کلسیم در عضلات، کوتاه شدن دوره درمان آسیب های استخوانی، عضلانی، تاندونی، لیگامانی و … کاربرد دارد.

می توان در بحث درمان با سلول بنیادی، از تکنولوژی شاک ویو برای هدایت سلول های بنیادی به نواحی مختلف بدن استفاده کرد.

با ما در تماس باشید.

دیالیز با اوزون در کلینیک لیزر اروپا

درمان EBO2، درمان از طریق اکسیژن درمانی و اوزون درمانی خون خارج بدن است. این روش خون را از سموم، عفونت ها و مواد شیمیایی پاک می کند. این فرآیند بسیار ساده و ایمن است و در این روش خون وارد دستگاه می شود که در معرض اکسیژن و اوزون قرار می گیرد و طی 60 الی 90 دقیقه بعد از پاکسازی، مجددا از طریق ورید وارد بدن می شود. این روش منجر به بهبود عملکرد فیزیکی، تعادل بدن، تقویت سیستم ایمنی و افزایش ظرفیت دفاعی بدن می شود. این روش حتی برای افراد سالم و جلوگیری از بیماری ها به صورت دوره ای مثلا سالیانه توصیه می شود. افرادی که دارای بیماری متابولیک، بیماری های سیستم ایمنی یا بیماری های عفونی هستند می توانند از این روش بهره ببرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تیم تخصصی کلینیک لیزر اروپا با مدیریت دکتر مایکل وبر تماس بگیرید.

پزشکی ژنومیک در کلینیک لیزر اروپا

علم ژنومیک به عنوان مطالعه ژن های انسانی و تعاملات ژنی تعریف می شود.

برای تشخیص یک بیماری، پیش بینی بیماری، پیشگیری بیماری و درمان دقیق بیماری بر اساس مشخصات بدن همان فرد، کاربرد دارد به عنوان مثال پیش بینی سرطان پستان در خانم ها یا سرطان پروستات در آقایان سال ها قبل از وقوع آن و سپس بر اساس نوع سرطان خونی، راهکار درمانی و گاهی جراحی انجام می شود.

این روش در درمان های ضدپیری مانند کندشدن سرعت پیری و یا تقویت ژنتیکی کاربرد دارد و امکان افزایش عمر را به همراه دارد. این خدمت ارزشمند در کلینیک لیزر اروپا با مدیریت دکتر مایکل وبر ارائه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با تیم تخصصی ما تماس بگیرید.

پکیج های تخصصی سلامت آقایان در کلینیک لیزر اروپا

با گذر زمان و افزایش سن، بر اساس جنسیت، نیاز به درمان های نگه دارنده برای حفظ سلامتی آقایان ضروری است.بازتوانی جنسی، بهبود فعالیت جنسی و افزایش قدرت نعوذ توسط روش هایی مانند اولتراسوند، پلاسمای غنی از پلاکت، سلول بنیادی، اگزوزوم درمانی، لیزر درمانی نسل 4، قابل حصول است و این روش ها حتی در افراد سالم منجر به پیشگیری از اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی می شود. ریزش مو مشکل دیگری است که در آقایان با افزایش سن رخ می دهد، درمان های جایگزین هورمونی، پی آر پی پیشرفته، درمان با سلول بنیادی، لیزر درمانی و کاشت مو از خدمات کلینیک لیزر اروپا است که در تمام شعب این کلینیک قابل انجام است.

از سوی دیگر کاهش تستوسترون در آقایان، میتواند منجر به کاهش میل جنسی، چاقی، افسردگی و سطح انرژی شود. در کلینیک لیزر اروپا با لیزر درمانی، ویتامین درمانی، پپتید درمانی، درمان های جایگزین تستوسترون و …، ضمن درمان این مشکل، وضعیت جسمانی فرد به شدت بهبود می یابد. کلیه این فرآیندها توسط تیم های تخصصی پزشکی و زیر نظر جناب آقای دکتر وبر انجام می شود.

خدمات طب فیزیکی و طب ورزشی در کلینیک لیزر اروپا

در طب ورزشی، امکان آسیب های ورزشی وجود دارد. در یکی از شایع ترین این روش ها، تزریق کورتیکواستروئیدهای ضدالتهابی به داخل مناطق آسیب دیده تزریق می شود. این روش درمانی نبوده و در دراز مدت نگرانی هایی برای سلامتی ورزشکاران وجود دارد. بحث خدمات طب فیزیکی در کلینیک لیزر اروپا در دو قالب انجام می شود. قالب اول پیش گیری و تقویت ورزشکاران و قالب دوم درمان آسیب های قبلی است.

در قالب اول، که روش پیشگیرانه است، استقامت و ترمیم بدن را داریم و در قالب دوم روی فرآیندهای بازسازی و نوسازی تاکید می شود. روش هایی مانند فعال سازی سلول بنیادی، پرولوتراپی، پلاسمای غنی از پلاکت (پی آرپی پیشرفته)، لیزر درمانی پیشرفته با نسل 4 (لیزر کم توان نسل 4 و لیزر پرتوان نسل 4)، لیزر اکوپانکچر، ارتوکین تراپی و … .

در کنار تیم حرفه ای پزشکی ورزشی، روانشناس و متخصص تغذیه، ویتامین درمانی، عملکرد استقامتی و بدنی را بهبود می دهد. بر اساس سبک ورزشی و سطح مورد نظر، برنامه و پلن درمانی متفاوت است.

جهتکسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

پپتید درمانی Peptide Therapy در کلینیک لیزر اروپا

پپتیدها پروتئین های طبیعی بدن انسان هستند که طیف گسترده ای از عملکردهای بدن مانند هضم، تنفس، آزادسازی هورمون ها، عملکرد سیستم ایمنی را تنظیم می کنند و افزایش سن، استرس، رژیم غذایی نامناسب و شرایط محیطی نامطلوب باعث تخریب پپتید و در نتیجه افزایش وزن، ضعف عضلانی، مشکلات تنفسی و قلبی عروقی و شروع علائم پیری می شوند.

پپتیدها مستقیما به جریان خون، بافت های عضلانی، زیر پوست قابل تزریق هستند و کاربردهای وسیعی دارند مانند تنظیم اختلالات هورمونی، تشکلیل و بازسازی عروق، بهبود زخم و جراحات، رشد مجدد موها، تحریک فرآیندهای متابولیک و چربی سوزی، افزایش تراکم استخوان، افزایش قوای جنسی، التیام عضلات، تاندونها، بهبود و تقویت حافظه، کاهش اختلالات جنسی مردان و زنان، کاهش چین و چروک، کاهش تیرگی چشم، جوانسازی و ترشح اندورفین برای کاهش درد و …

کلینیک لیزر اروپا با مدیریت دکتر مایکل وبر، طیف وسیعی از روش های درمانی را در ترکیب با بهترین تکنولوژی روز دنیا، در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

پکیج سلامت زنان در کلینیک لیزر اروپا

کلینیک لیزر اروپا در بحث سلامت زنان دو رویکرد سلامتی و جوانسازی دارد. جوانسازی پوست و ظاهری از یک سو و جوانسازی سیستمی از سوی دیگر روش ویژه و اختصاصی کلینیک لیزر اروپا برای بانوان است.

در بحث سلامت زنان، افزایش توان بخشی جنسی و اندام های جنسی و مباحث زیبایی اندام های جنسی، تسکین درد، کاهش روند پیری، افزایش سطح انرژی و استفاده از لیزر درمانی داخل بافتی و امواج رادیویی و اولتراسوند و سایر روش ها برای تناسب اندام و زیبایی اندام و چربی سوزی، بهبود فشار خون و بهبود تقویت قوای بدنی برای بهتر شدن رشد موها و ناخن ها از سوی دیگر با استفاده از روش های ترکیبی بسیار موثر انجام می شود.

از سوی دیگر جوانسازی سیستمی برای کنترل تخریب استخوان، عضلات و چربی های مطلوب که در زیبایی موثر هستند از طریق لیزرهای وریدی با طول موج های بسیار اختصاصی و نیز استفاده از درمان با سلول بنیادی به صورت وریدی و موضعی و داخل بافتی انجام می شود. در کنار آن استفاده از مواد کاملا طبیعی که خاصیت ضد سرطان، ضد پیری دارند زیر نظر پزشکان متخصص مجموعه انجام می شود. با ما در تماس باشید.

لیزردرمانی در کلینیک لیزر اروپا

یکی از مهم ترین تکنولوژی های روز دنیا که در کلینیک لیزر اروپا مورد استفاده قرار می گیرد. لیزر درمانی با دستگاه های لیزر نسل 4 است. دستگاه لیزر نسل 4 با دستگاه لیزر کلاس 4 (پرتوان) بسیار تفاوت دارد. دستگاه لیزر کلاس 4 می تواند نسل 4 باشد. منظور از دستگاه نسل 4، دستگاه هایی است که دارای طول موج های بسیار متنوعی هستند و فرکانس های درمانی بسیار وسیعی دارند و قابلیت استفاده به صورت روی پوستی، داخل بافتی، داخل وریدی، سیستمی و … را دارند.

کلینیک لیزر اروپا یکی از مجهزترین کلینیک های جهان در حوزه لیزر درمانی است و تقریبا تمام تکنولوژی های روز دنیا در زمینه لیزر درمانی را دارد.

ابتدا توضیح می دهیم که لیزر درمانی چیست و سپس در بخش بعدی دستگاه های لیزر و کاربرد آن ها بیان می شود.

لیزر درمانی می تواند توسط دستگاه لیزر کم توان (لیزر سرد یا لیزر گرم) و یا دستگاه لیزر پرتوان که خروجی پروب آن سطح وسیعی دارد به کار رود. در تکنولوژی های لیزر درمانی قدیم تنها از لیزر قرمز و مادون قرمز استفاده می شد اما در تکنولوژی های جدید از رنگ های بنفش، آبی، سبز، زرد، قرمز، نارنجی و اینفرارد استفاده می شود. لیزر درمانی با تکنولوژی های قدیم برای درمان درد کاربرد داشت. اما امروزه و با پیشرفت های تکنولوژیک در این حوزه، تقریبا هیچ حوزه ای از پزشکی نیست که لیزر درمانی در آن کاربرد نداشته باشد ولی کاربردهای جدید تنها با لیزر کم توان نسل 4 ممکن است. برخی کاربردهای لیزر کم توان نسل 4 عبارتند از درمان زخم، درمان آرتروز گرید 1 و 2 و3، درمان و کنترل بیماری های عضلانی، تاندونی، لیگامانی، استخوان، درمان ریزش مو، درمان بسیاری بیماری های مرتبط با دندانپزشکی، جوانسازی، درمان آکنه های مقاوم به درمان و جای اسکار آکنه، درمان سوختگی، درمان و کنترل عوارض بیماری دیابت، درمان تاندونیت، درمان استئومیلیت، درمان سیاتیک و فتق سیاتیک، درمان پسوریازیس، درمان ویتیلیگو، درمان مشکلات فشار خون، درمان التهاب، درمان عفونت های سیستمی و سطحی و موضعی، درمان فیشر و هموروئید، درمان خشکی واژن، درمان سرطان با تکنیک فوتوداینامیک تراپی و فوتوایمیونتراپی و بسیاری از کاربردهای دیگر. در صورتی که سوال مدنظر شما در این مجموعه نیست و می خواهید بدانید که آیا لیزر درمانی برای آن کاربرد داردو به چه صورت است با ما تماس بگیرید.

بنابراین همانگونه که بیان شد تکنولوژی های جدید لیزر درمانی در کلینیک لیزر اروپا در ترکیب با سایر روش های پزشکی بازساختی این امکان را می دهدکه طیف وسیعی از بیماری ها قابل درمان باشد. لیزر درمانی، مانند بسیاری از روش های طب غربی بر پایه از بین بردن علائم بیماری نیست و یک روند درمانی است. علت اثر گذاری لیزر درمانی این است که اگر از لیزر نسل 4 استفاده شود، کلروفورم های (گیرنده های نوری) مختلف بدن که نقش اساسی در بازسازی و نوسازی دارند، فعال می شوند و علت این است که لیزر نسل 4، انرژی لازم برای فعال شدن آنها را ایجاد می کند.

دستگاه های متعددی در کلینیک لیزر اروپا وجود دارد. دستگاه لایت بد، دستگاه لیزر سوپر پالس نسل 4، دستگاه لیزر داخل بافتی نسل 4، لیزر شاور نسل 4، لیزر پن نسل 4، لیزر اکوپانکچر نسل 4، لیزر زیرزبانی نسل 4، لیزر زیرزانویی نسل 4، لیزر وریدی نسل 4 و … .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک لیزر اروپا تماس بگیرید.

طراحی و مدلینگ صورت و بدن در کلینیک لیزر اروپا

یکی دیگر از خدماتی که در کلینیک لیزر اروپا داده می شود مدلینگ صورت است، با استفاده از با کیفیت ترین فیلرهای دنیا و توسط تیم جراحان پلاستیک این کار انجام می شود و نیز توسط بوتاکس چین و چروک کاهش می یابد. روش های ترکیبی فیلر، پی آر پی پیشرفته، اگزوزوم، سلول بنیادی، ارتوکین و … برای جوانسازی انجام می شود. جراحی های محدود مانند لیفت و بلفاروپلاستی و شقیقه نیز در این کلینیک قابل انجام است.

خدمات زیبایی در کلینیک لیزر اروپا

خدمات زیبایی در کلینیک لیزر اروپا شامل تزریق بوتاکس، تزریق ژل، تزریق سلول بنیادی، تزریق پی آر پی پیشرفته، تزریق اگزوزوم و تزریق فعال کننده و بوستر های پوستی، تکنیک Sculptra، تکنیک BBL، میکرونیدلینگ معمولی و رادیوفرکانسی، لیفت نخ، مزوتراپی، میکرونیدلینگ با سوزن طلا عیار 24 و … است.

سم بوتولیسم (بوتاکس) یک روش غیرجراحی برای از بین بردن چین و چروک است. بوتاکس تراپی کاربردهای دیگری در حوزه ارتوپدی و مشکلات عصبی-عضلانی نیز دارد.